Sveiciens ikkatram, kurš lasa Čikāgas latviešu biedrības mājas lapu!

ČLB pastāv jau vairāk kā 75 gadus. Katrs var spriest par to, kāda loma Čikāgas latviešu biedrībai ir bijusi viņu dzīvē. Man personīgi ir neiespējami iedomāties dzīvi Čikāgā bez mūsu biedrības. Tās vieta latvietības uzturēšanā ir neapsverama.

Dzīvojam vienā no ievērojamākiem latviešu centriem trimdā. ČLB valde neatlaidīgi strādā, lai sagādātu tautiešiem iespēju sanākt un izrādīt savu mīlestību pret Latviju, uzturēt savu patriotismu un izglītību, baudīt kultūru un vienkārši būt kopā un priecāties latviskā garā.

Šīs mērķus tikai varam panākt ar atbalstu no liela draugu un palīgu pulka: pateicamies jums par to! Čikāgas latviešu biedrības nākotne ir mūsu rokās. Vai arī Jūs varētu nākt mums palīgā? Ja neesat biedrs, aicinu Jūs iestāties, lai tā kļūst arī par Jūsu biedrību! Ja Jums ir kāds speciāls talants, ar ko jūs vēlētos dalīties, lūdzu dariet to mūsu valdei zināmu! Ar prieku uzklausām jaunas idejas un ieteikumus.

Ar kopējiem spēkiem, esmu pārliecināts, ka varēsim nodrošināt gan biedrībai, gan mūsu latviešu kopienai Čikāgā gaišu, spožu nākotni!

Armands Birkens,
ČLB Priekšnieks